1 in stock
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGTCX65PRC20BRS
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"